משלוח חינם בקנייה ב- 150 ₪ ומעלה | 04-9966333

הסיפור שלנו

Chicco הפך שם נרדף לבטיחות ואיכות בכל הנוגע למוצרי תינוקות.

אנחנו אוהבים תינוקות. אנחנו אוהבים לעזור להם להרגיש בטוחים, נוחים ומאושרים. אנחנו גם אוהבים את הורים. לכן התשוקה שלנו לתמוך ולעודד משפחות  גורמת לנו לחדש ולהרחיב את מגוון המוצרים כל הזמן.

אנחנו מאמינים כי ילד שמח יגדל להיות בן אדם מאושר וכל בנאדם מאושר עשוי להפוך את עולמינו למקום טוב יותר.
חברת Chicco מאמינה שהשמחה טמונה בדברים הקטנים שבחיים, היא קיימת בתוך מחוות פשוטות כגון אהבה וחיבה. אותן מחוות שהופכות כל ילד למאושר יום אחרי יום ועוזרות לו לגדול ולהתפתח.

שאיפתנו ומשימתנו העיקרית תמיד היו ותהיינה, למלא את חייו של כל ילד וילדה בשפע של שמחה, קלילות ואושר.

חברת Chicco שמה דגש על חדשנות ומצויינות, ומקפידה לפתח מוצרים חדשניים ואיכותיים שנועדו לשפר את חייך וחיי ילדך, לא רק במהלך הילדות וההורות, אך לאורך כל השלבים האחרים.

הסיפור שלנו

"מעבדת האושר"

בחברת Chicco לוקחים ברצינות את אושרו של התינוק. זו המחשבה מאחורי הקמת מרכז המחקר Chicco Osservatorio שידוע גם בשם “מעבדת האושר”. מרכז המחקר מחויב להשיג ידע רב ככל האפשר על עולם הילדים ועל הצרכים הגופניים, החברתיים והרגשיים שלהם – ולחקור מה גורם לילדים להיות מאושרים כאשר הם ישנים, אוכלים ומשחקים. על ידי כך, Chicco יכול לפתח מוצרים העונים על הצרכים והרצונות שלהם.

בחברת Chicco אנחנו תמיד דואגים לחדש, ועובדים לקראת “הדבר הגדול” הבא, אשר הולך לחולל מהפכה בתחום ההורות לדור הבא. אנו עובדים עם מומחים מהעולם הרפואי והמדעי, הורים וחשוב מכל, תינוקות, כדי ללמוד כיצד הם גדלים ומתקשרים עם העולם הסובב אותם, מה הצרכים שלהם, אוספים אינספור חוויות וטיפים יקרים, על מנת להבטיח שכל מוצר חדש יפותח בהתאם למחקר העדכני ביותר.

הערכים שלנו

Chicoo מתמידה ומשקיעה בכל משימה שהיא לוקחת על עצמה. המיומנות והמומחיות שלה תמיד עומדות לרשות ההורים והילדים ונותנות מענה לכל צרכיהם. אנחנו מטביעים את חותמנו בעולם הילדים בכל יום, ולכן אנו פועלים בתשוקה ומסירות בכל מה שאנחנו עושים על מנת להעניק להורים וילדים רגעים קטנים של שלווה והנאה בחיים. באמצעות הערכים שלנו, האישיות שלנו, והדרך הייחודית שלנו להביע את זה, אנו ניגשים למשימה.

יצירתיות יצירתיות

Chicco מאפשרת לילדיך להביע ולממש את יצירתיותם האינסופית בחופשיות וספונטניות. היא מאפשרת להם לחקור ולצאת להרפתקאות חדשות בעולמם הדמיוני והקסום. לכן Chicco מכניסה בכל מוצר וכל פיתוח את מלוא היצירתיות והצבע להם זקוקים ילדיכם.

חיבור חיבור

Chicco מצטיינת ביצירת חיבור בין הורים וילדיהם. היא עוזרת גם להורה הטרי וגם לבעלי הניסיון להתחבר לצד השובב של ילדיהן וגם לילד בתוכם. ב- Chiccoמבינים את חשיבות ומשמעות החיבור וההיקשרות בין הורה לילד וכיצד זה משפיע על התפתחות הילד, לכן היא פיתחה שיטות חדשניות ופשוטות, שמאפשרות לחיבור הזה להתממש.

פשטות פשטות

Chicco מספקת להורים ולילדים את מקסימום הפשטות שהם צריכים בחיי היום יום שלהם. אנו מפתחים מוצרים ושיטות פשוטות שמשפיעות באופן משמעותי על איכות החיים של ההורים והילדים בחיי היומיום.

חדשנות ועדכניות חדשנות ועדכניות

אנחנו ב- Chicco לוקחים את מה שאנחנו עושים ברצינות רבה. אנחנו  נתמכים על ידי תחושה חזקה של מסורת, אך כל הזמן מסתכלים קדימה כדי לחקור את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר באמצעות מרכז המחקר שלנו על מנת לענות על הצרכים של ההורים והילדים. אנו דואגים להבטיח כי המוצרים שלנו הם בטוחים, אמינים ועומדים בתקנים איכותיים. יש לנו מעל 60 שנות ניסיון בעולם התינוקות ואנחנו ממשיכים לבנות על המומחיות הזו באמצעות העבודה שלנו במרכז המחקר שלנו.

עבודה בהרמוניה עם ההורים עבודה בהרמוניה עם ההורים

אנחנו ב-Chicco קשובים לצרכים ולרגשות של ההורים והילדים וחשוב לנו לעבוד איתם בהרמוניה. אנחנו יודעים איך ומתי להיות שם בשבילם, עובדים יחד בהרמוניה מושלמת אבל בלי לתפוס את מקומם.

ספונטניות ספונטניות

Chicco תממש את הספונטניות שילדך כה זקוק לה- אנחנו ב-Chicco מבינים את הפסיכולוגיה של ילדך, ויודעים שבמהלך כל תהליכי ההתפתחות ילדך לומד דברים חדשים וכל מידע חדש, בין אם ויזואלי ובין אם מוחשי שהוא קולט מעוררים בו שפע של עניין. לכן אנו משקיעים את כל המאמצים בפיתוח שיטות שיאפשרו לילדך להביע את עצמו בחופשיות ולגלות רק את הדברים החיוביים והטובים ביותר בעולמו החדש.

גדילה גדילה

ב- Chicco יודעים שהתפתחות וגדילת הילד הינם תהליכים טבעיים ואינסטינקטיביים המשפיעים על עתידם. כמו כן, בטוחים שכל הורה מייחל לעתיד הטוב ביותר ומנסה לחנכו בהתאם, לכן Chicco פיתחה שיטות שיעזרו להורים לגדל את ילדיהם בצורה הנכונה ביותר.

חיוביות חיוביות

אנחנו ב- Chicco יודעים כמה זה נעים להתעורר כל בוקר ולראות חיוך על פני ילדיכם, לראותם שמחים ומאושרים, וכי אין דבר חשוב יותר עבור ההורה מלגדל את ילדיו בסביבה בטוחה ונוחה. לכן Chicco מתמידה ומשקיעה בכל משימה שהיא לוקחת על עצמה. המיומנות והמומחיות שלנו עומדות תמיד לרשות ההורים והילדים ונותנות מענה חדשני ומעודכן לכל צרכיהם, ומנסים למלא את השגרה של כל הורה וילד בפתרונות חדשניים, המספקים רגעים של חיוביים ומכניסים הרמוניה לחייהם.

נגישות נגישות

לנו ב-Chicco חשוב לשמור על נגישות לכל הורה וילד, מכיוון שלכולם מגיעה תחושת אושר ושלווה, עם מלוא תשומת הלב ושימת הדגש על בטיחות, איכות, חדשנות, נראות ומחיר.

אתר מאובטח אתר מאובטח
שליחויות מהירות שליחויות מהירות
אפשרויות תשלום אפשרויות תשלום
שירות לקוחות שירות לקוחות
סרטוני הסבר למוצר סרטוני הסבר למוצר
מותג איטלקי וותיק

הרשמה / התחברות

או
1
שינוי גודל פונט
ניגודיות