משלוח חינם בקנייה ב- 250 ₪ ומעלה | 04-9966333

הייעוד שלנו

במה אנו מאמינים?

כמו כל הדברים הטובים בעולם שלנו, להיות הורה דורש גם הרבה מאמצים ולפעמים זה מרגיש כמו מסע בדרך מאוד עקלקלה.
אנו בצ’יקו מנסים להפוך את ההרפתקה המופלאה הזו לקצת יותר זורמת על ידי הקשבה לצרכי ההורים, הילדים וההורים לעתיד.
עם זאת, אנו רוצים ללכת רחוק יותר ולקדם את רעיון ההורות, תפיסה המחבקת את מערכת התמיכה הרחבה יותר של המבוגרים המטפלים בילדים בדרכים שונות.
בכל מקום שבו יש מבוגר שדואג לילד, אנחנו לצידו.

PARENTMORE#

מי אנחנו?

המוצרים של צ’יקו משווקים כיום ביותר מעל 120 מדינות. אנו מקשיבים לסיפורים של דורות של הורים טריים מעל לכ- 60 שנה, חוקרים ומפתחים, דבר שלעולם לא נפסיק לעשות.  אנו גאים להמשיך ולעצב מוצרים חדשניים העונים על הצרכים החדשים של הילדים והורים עם אותה תשוקה כמו תמיד. אך זה לא נעצר בכך. כיום אנחנו מדברים לא רק עם אמהות ואבות אלא עם כל מי שמטפל בילדים. אחרי הכל, לא כולנו הורים בדרך כלשהי עכשיו?

 

הערכים שלנו

60 שנה בין הבנה לחדשנות

אנו מנצלים מומחיות ארוכת טווח בצרכים של הורים וילדים, מפתחים מוצרים המציגים חדשנות בכל פלח שוק גם בזכות המרכז המחקר של צ’יקו. כל שלב בסיפור שלנו מדגיש משהו שעיצב את הקטגוריה הקשורה שלו.

ההיסטוריה שלנו

היזם הצעיר פייטרו קאטלי הפך לאב בשנת 1958. בנו התינוק אנריקו זכה בחיבה בשם צ’יקו. עד מהרה גילה פייטרו מה המשמעות של להיות הורה, הרעיון והחזון שלו היה להקים מותג המתמחה בכל תחומי ההורות. זה יענה על צרכי הילדים מגיל לידה ועד 36 חודשים ובעיקר יקל על הוריהם בחיי היומיום.

הורות
הורות היא מילת המפתח המייצגת את הפילוסופיה של צ’יקו. הכוונה היא לדאוג לאנשים שאתה אוהב, כמו שההורים עושים. זהו ערך משותף לסבים וסבתות, דודות ודודים, לכל מבוגר מטפל ובייביסיטר. יתר על כן, זה מתייחס לכל מי שדואג לילדים.

מומחיות
לנו, בצ’יקו, יש יותר מ- 60 שנות ניסיון בכל היבט בחיי ההורים, וכמו תמיד, אנו ממשיכים לחפש פתרונות חדשים. העקרונות הבסיסיים שלנו נשארים זהים: התמקדות ברורה באיכות ועמידה בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר.

קיימות
המחויבות המתמשכת שלנו היא לפעול באחריות בכבוד לאנשים ולסביבה, שכן טיפול בילדים משמעו גם לדאוג לעולם בו הם יגדלו.

חדשנות
הראייה שלנו היא תמיד קדימה, כלפי העתיד. אנו ממשיכים להתמקד לא רק בצרכי ההורים בהווה אלא גם בצרכיהם בעתיד. אנו תמיד מקשיבים ומבינים שצרכי ההורים יכולים להתפתח ולהשתנות כך שיתאימו לחיי היומיום. בהתחשב בכך, אנו מפתחים פתרונות טכנולוגים מתקדמים על מנת להפוך את חייהם לקלים ככל האפשר. לעולם איננו יכולים לתפוס את מקומם, אך אנו לצידם, כל יום.

אתר מאובטח אתר מאובטח
שליחויות מהירות שליחויות מהירות
אפשרויות תשלום אפשרויות תשלום
שירות לקוחות שירות לקוחות
סרטוני הסבר למוצר סרטוני הסבר למוצר
מותג איטלקי וותיק

הרשמה / התחברות

או
1